1 250 грн.

Супердифузійна підпокрівельна мембрана DIFOIL-S (75м/кв в рулоні) (Угорщина)

Продаємо мембрану підпокрівельну супердифузійну DIFOIL-S  (75м/кв в рулоні)  виробництва Угорщина та інші тепло- та звукоізоляційні матеріали в асортименті.

Мембрана застосовується для захисту стін від вологи і вітрових навантажень, використовується при монтажі стін з зовнішнім утепленням.

Розмір :

Ширина 1, 5 м

Довжина 50м

В рулоні 75м2

Мінімальний роздріб від 5ти рулонів.

Матеріал: тришарова супердифузійна мембрана зеленого кольору (паропропускна гідроізоляційна мембрана між двома шарами поліпропіленового флісу), вітробар’єр.

Сфера використання: при покрівлі з одноразовою вентиляцією та для вентильованих фасадів. Матеріал призначений для використання для покрівлі з одноразовою вентиляцією (між підпокрівельною мембраною та покрівельним матеріалом) для вторинного захисту від потрапляння вологи та снігу в конструкцію покрівлі. Монтується безпосередньо на теплоізоляцію. Матеріал рекомендується використовувати в якості вітробар’єру у конструкціях вентильованих фасадів. При цьому, для забезпечення належного вітрозахисту, всі місця нахлесту потрібно склеїти.

Питома вага: 90 г/м2Паропропускна здатність (Sd): 0, 05 м Водонепроникність: W1 Стійкість до температур: (-) 24º С – (+) 70º С Термін встановлення: 1 місяць

Можлива доставка

ID: 1145348
Создано: 11/04/2023

Зарегистрирован 29/09/2015
Активность 8 час. назад

Покупайте безопасно

  • Не платите продавцу до получения товара или услуги
  • Встречайтесь с продавцом в публичном месте
  • Проверяйте товар перед покупкой

Похожие объявления