BALTECH - тестування підшипників , контроль підшипників - навчальні
- 25/11/2013 09:59
- Украина, Днепр и Днепропетровская область
- Промышленное оборудование
- Предложения фирм
Одне з основних питань фахівців обслуговують обладнання на підприємстві: « ? Як правильно здійснювати тестування і контроль підшипників »
Існує кілька етапів життєвого циклу підшипників:
1 . Перший етап . На цьому етапі проходить вхідний контроль підшипників при надходженні на підприємство. Тут , як правило , існує дуже багато варіантів « кустарної » перевірки так би мовити « на око». Але зараз поговоримо про вхідний контроль , який грунтується на методиці Всеросійського Наукового Інституту Підшипникової Промисловості . За даною методикою контроль підшипників здійснюється на стенді перевірки підшипників « ПРОТОН - СПП ». Даний стенд , здійснюючи тестування якості підшипників дозволяє виявляти в партії контрафактні вироби . Даний етап є одним з ключових етапів , так запобігти установку в обладнання завідомо несправний підшипник варто основним завданням всіх підприємств.
2 . Другий етап . На даному етапі , підшипники минулі вхідний контроль надходять на склад , з якого вони вже встановлюються безпосередньо в саме устаткування. На даному етапі важливо відстежити якість роботи обладнання при приробітку . І для здійснення даного контролю існує досить таки великий перелік обладнання. Починаючи від звичайних віброметрів BALTECH VP - 3405 або BALTECH VP - 3410 і закінчуючи просунутими аналізаторами вібрації і стендовими системами . Один з кращих варіантів , це на час підробітки обладнання встановити стендову систему моніторингу CSI 2600 , яка дозволить безперервно писати сигнал працюючого обладнання , з якого вже можна буде виявити виниклі проблеми при заробляння і виключити аварійний останов .
3 . Третій етап . Даний етап має на увазі під собою напрацювання підшипника до відмови. На даному етапі можна вдатися до декількох видів контролю підшипників. Один з найпростіших , використання найпростіших віброметрів BALTECH VP - 3405 або BALTECH VP - 3410 та здійснювати періодичний контроль вібрації відповідно до ГОСТ 10816 . Даний прилад дозволить за рівнем вібрації побачити чи знаходиться вібрація в допуску . Як правило , якщо вібрація завищена , то дефект вже добре розвинений і необхідно вживати заходів щодо його усунення .
Так само існує прилад BALTECH VP - 3450 заснований на методі ударних імпульсів , який на відміну від свого попередника по імпульсу вібрації дозволяє визначити зароджується дефект.
Для здійснення просунутого моніторингу обладнання найчастіше використовують сучасні аналізатори вібрації. Один з кращих на сьогоднішній день це вібродіагностичного комплекс CSI 2140 , який дозволяє на ранній стадії визначати розвиваються дефекти , а так само визначати тип дефекту. Крім цього даний прилад , так само як і стендова система CSI 2600 , може тимчасово встановлюватися на обладнання і писати тимчасової сигнал протягом декількох годин. Так само дані системи дозволяють на професійному рівні продовжувати строк експлуатації підшипників перед черговим ремонтом , що дозволить заощадити не тільки ваш час на проведення ремонту, але і кошти компанії на заміні запчастин.
Для організації повного контролю підшипників на всіх етапах життєвого циклу рекомендується запастися хорошим парком приладів , а так само навчити фахівців . Адже на сьогоднішній день існують хороші курси .