Діагностика підшипників з виїздом на промислові об'єкти
- 25/11/2013 09:41
- Украина, Днепр и Днепропетровская область
- Промышленное оборудование
- Предложения фирм
Підшипник - унікальний винахід , як і без колеса , без підшипника неможливий був би подальший прогрес , тому так важливо , щоб підшипник працював справно. Підшипники кочення здійснюють фіксацію обертових роторів і приймають основну частину статичних і динамічних зусиль, що виникають в механізмі. Тому так важливий контроль і своєчасне виявлення дефектів, що зароджуються .
Для підвищення надійності обладнання , збільшення його ресурсу , скорочення витрат на простої обладнання викликані ремонтом , необхідна точна і налагоджена система діагностики підшипників. Основний метод діагностики підшипників є вібраційний метод , це пов'язано через те , що вібрація несе в собі інформацію станом механізму і підшипників . За допомогою найпростішого віброметра , для прикладу BALTECH VP - 3405 -2 або VP- 3410 , вже можна визначити основні дефекти механізму , такі як , дисбаланс , розцентровки або ослаблення фундаменту. Наступний метод - метод SPM (метод ударного імпульсу) , що в перекладі - метод ударних імпульсів , здатний діагностувати підшипники кочення і виявляє виникаючі ушкодження тіл і доріжок кочення , за допомогою BALTECH VP - 3450 можна не тільки діагностувати ударні імпульси , але так само контролювати умови мастила.
Для більш глибокого аналізу дефектів підшипників необхідно використовувати обладнання здатне знімати тимчасові реалізації та спектри . Приклад , CSI 2140 - 4 -х канальний віброаналізатор , що дозволяє визначати дефекти підшипників на ранніх стадіях їх зародження , знімати вібрацію на таких складних агрегатах як тихохідне обладнання . За допомогою великого діапазону частот 0, 1-80 000 Гц , дозволяє з високою точністю визначати дефекти різного роду. Виброаналізатори CSI 2140 і CSI 2600 здатніреєструвати цикли роботи машинного устаткування або процесів і представляти дані по чотирьох каналах у вигляді тимчасових діаграм .
На сьогоднішній день , Російський підшипниковий ринок переповнений контрафактом , і підшипниками вживані і видані за нові . Для вибракування даної проблеми існує стенд вхідного контролю підшипників « ПРОТОН - СПП » , даний стенд розроблений за методикою ВНІПП , і дозволяє ідентифікувати завідомо несправні підшипники , по трьох смугах частот і сигналом імпульсу. При використанні більшої кількості методів діагностики підшипників можна домогтися підвищення надійності обладнання , скорочення простоїв на 95 %.
ТОВ « Балтех » ексклюзивний представник компанії CSI на території РФ , Казахстану , України та СНД. При придбанні будь-якої системи , компанія ТОВ « Балтех » готова безкоштовно навчити первинним навичкам користування обладнанням , але для досягнення найкращих результатів радимо відвідати поглиблений курс навчання , що проводиться Навчальним центром компанії ТОВ « Балтех » , за програмами ТОР- 103 «Основи вібродіагностики » або ТОР- 102 « Динамічне балансування у власних опорах » Наприкінці кожного курсу Ви отримаєте сертифікат встановленого зразка.
Діагностика підшипників з виїздом на промислові об'єкти - наша щоденна завдання